Hakkımızda & Kullanım Şartları

HAKKIMIZDA

oranlarlakazan.com sitemiz güncel müsabakalara açılan oranlarla, geçmişteki karşılaşmalarda aynı olduğunda nasıl sonuçlandığına bakarak güncel müsabakanın nasıl sonuçlanacağı hakkında oranlara dayalı veri analizi yapmanızı sağlayan bir veritabanıdır.


ÜYELİK VE KULLANIM ŞARTLARI

Sitemizde yer alan müsabaka bilgileri ve oranlar internette bulabileceğiniz, herkese açık bilgilerdir. oranlarlakazan.com 'un Amacı; Bu bilgileri bir araya getirip, düzenleyerek hizmetinize sunmaktır. Ekibimiz size sunulan bilgilerin güncel olması ve kalması için sürekli çalışmaktadır. Ancak bu bilgilerin doğrulununu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır ve kullanımından doğabilecek hiçbir zarardan sitemiz sorumlu degildir.


İPTAL İADE KOŞULLARI

Kullanıcı; satın aldığı üyelik için 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri çerçevesinde, eğer üyeliğini hiç kullanmamış ise kendisine verilen hüzmet henüz başlamış sayılmayacağı için, cayma hakkını kullanabilir.
Kullanıcı; satın aldığı üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapmamışsa cayma hakkını kullanabilir. Eğer üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapmış isehizmetinin süresi başlamış olup cayma hakkı kalmamıştır.
Kullanıcı; cayma hakkı kullanarak aidesini talep ettiğinde işlem ücreti kesilerek kalan bakiyesi tarafına 15 Gün sonra iade edilir.
Her kullanıcı satın aldığı üyeliği sadece kendisi kullanabilir şifresini başkası ile paylaşan üyelerin üyeliği tespit edildiğinde banlanır satın aldığı üyeliği son bulmuş olur taki yeni üyelik satın alana kadar.


ÜYELİK VE GİZLİLİK

Sitemizde yer alan kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3 üncü şahıslarla paylaşılmaz. oranlarlakazan.com dilediği taktirde, hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir. oranlarlakazan.com'a erişmekle, kullanmakla veya kayıt olmakla yukarıdaki yükümlülük ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız .

Oranlarla Kazan